Jak wymienic łożyska bębna w pralce Polar PS 389?
Pralka zaczęła głosno "huczec" podczas prania, a szczególnie wirowania.
Zdjąłem pasek i spróbowałem zakręcić bębnem, dźwiek obracania się bębna jest zdecydowanie zbyt głośny. Domyślam się, że to łożyska, jednak sprawdzilem i nie ma luzu.
Proszę o radę, a jeśli to łożyska to jak się do nich dostać i je wymienić?
Pralka zaczęła głosno "huczec" podczas prania, a szczególnie wirowania.
Zdjąłem pasek i spróbowałem zakręcić bębnem, dźwiek obracania się bębna jest zdecydowanie zbyt głośny. Domyślam się, że to łożyska, jednak sprawdzilem i nie ma luzu.
Proszę o radę, a jeśli to łożyska to jak się do nich dostać i je wymienić?