logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wybór głośnika do zabudowy bagażnika w Golfie 3 - Magnat czy STX?

gebcio81 20 Sty 2008 13:28 1749 7
REKLAMA
  • #1 4714475
    gebcio81
    Poziom 2  
    Posty: 2
    wiatm mam pytanko potrzebuje zabudowac bagaznik w golfie mk3od siedzenia max na szer 35 cm jaki głosnik wybrac aktualnie posiadam magnata x-press 30cm czy lepiej załozyc polski głosnik marki stx .chce osiagnac fajny miekki bas pomózcie pozdr lukaszgebolys(_at_)poczta.fm
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 4714491
    williams
    Poziom 30  
    Posty: 1238
    Pomógł: 138
    Ocena: 120
    crazy_88 coś tam płodzi w golfie teraz więc napisz do niego.
  • REKLAMA
  • #3 4714708
    toma085
    Poziom 21  
    Posty: 556
    Pomógł: 50
    Ocena: 17
    Niski mięki basik to nie Magnat i Stx .Proponuje rozejrzeć się za PB ,EQ,Helix.
  • REKLAMA
  • #4 4714785
    MichaelR
    Poziom 21  
    Posty: 387
    Pomógł: 22
    Ocena: 82
    Zapytaj Sylwka on robił przód i tył w bagazniku miał montować Intertechnika 10"
  • #5 4714793
    gebcio81
    Poziom 2  
    Posty: 2
    wszystko okej tylko prosze jasniej o tych glosnikach bo laik jestem a ten helix moze byc taki za 300?
  • #6 4715088
    crazy_88
    Poziom 42  
    Posty: 7929
    Pomógł: 1008
    Ocena: 165
    MichaelR napisał:
    Zapytaj Sylwka on robił przód i tył w bagazniku miał montować Intertechnika 10"


    sylwek działa ze mna nie długo może jakaś galeria:)
  • REKLAMA
  • #7 4715433
    toma085
    Poziom 21  
    Posty: 556
    Pomógł: 50
    Ocena: 17
    PowerBass S12 essa ok300zł,EarthQuake DB12 allegro 300zł,Helix DeepBlue12 w MM za 350zł czła skrzynia. Chyba wystarczy czy ci zamówić i zawieść(żartowałem).:D
  • #8 4716185
    crazy_88
    Poziom 42  
    Posty: 7929
    Pomógł: 1008
    Ocena: 165
    Mógł byś wstawić pb s10 zabudowująć wnęke :) oczywiście mowa o skrzynce closed:)

Podsumowanie tematu

✨ Autor poszukuje głośnika do zabudowy bagażnika w Golfie 3 o szerokości do 35 cm, obecnie posiada Magnat X-Press 30 cm i rozważa zamianę na polski głośnik STX, z celem uzyskania miękkiego, niskiego basu. W odpowiedziach sugerowano, że ani Magnat, ani STX nie zapewnią oczekiwanego miękkiego basu, proponując zamiast tego marki takie jak PowerBass, EarthQuake, Helix oraz Intertechnika. Wskazano modele PowerBass S12, EarthQuake DB12 oraz Helix DeepBlue12, które mieszczą się w budżecie około 300-350 zł i są przeznaczone do zabudowy w skrzynce zamkniętej (closed). Dyskusja dotyczyła także kwestii doboru skrzynki i możliwości montażu głośników w bagażniku, z uwzględnieniem wymiarów i jakości basu.
REKLAMA