Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Minolta 1350w zle drukuje

26 Sty 2008 15:50 1277 5
 • Poziom 14  
  Objaw kawałek wydruku z prawej strony - wałek OPC nowy,kartdrigż pełny z nowym chipem.Podczas drukowania brak sygnalizacji błędów.
  W celu sprawdzenia czy obraz jest przenoszony na OPC przerwałek w czsie wydruku i rzeczywiści tylko na tym kawałku jest obraz.Klapka od lasera sie otwiera. Co moze byc tego przyczyną.Jesli chodzi o diagnostykę tej drukarki to moja opinia jest b. negatywana.

  Dodano po 1 [minuty]:

  Zle napisałem ten kawałek wydruku jest z lewej strony
 • Poziom 25  
  Witam
  A obraz jest zwężony, rozciągnięty, pochylony, czy normalny z tym że ucięty ?
  W którym momencie to się pojawiło, coś naprawiałeś ?
  Pozdrawiam
  "serwek" :D
 • Poziom 25  
  Ja miałem bardzo złe doświadczenia z tymi urządzeniami, a dokładnie z modelem 1380. Zdarzało się, że drukarka nagle sama zaczynała drukować, lub drukowała pół strony, nie mówiąc o problemach z pobieraniem papieru, i rożnych problemach z elektroniką.
  Przyczyną może być np. zbyt długi kabel USB lub po prostu wady elektroniki lub softu.
  Ja miałem taki przypadek, że maszyna zgłaszała błąd pieca, podczas, gdy termistor, lampa i zasilanie pieca były ok. Wymiana płyty głównej była nieopłacalna.
 • Specjalista - kserokopiarki
  Czy nastąpiło to po wymianie OPC? Zacznij od przeinstalowania sterowników i sprawdzenia kabla.

  C.
 • Poziom 14  
  Obecnie sytuacja jest taka- wczoraj wyczyściłem kartdrig,czyli wysypałem toner,listwe tą szeroka przedmuchałem powietrzem i cała obudowę.Tam są z lewej i prawej strony takie plastikowe tasiemki do czego one służą?.Złozyłem i w tej chwili nawet jak przesunę wydruk na lewą strone maksymalnie to tylko kreski drukuje tam gdzie zaczynac ma sie wydruk.Wydaje mi sie że coś jest z tym kardrigem.
 • Poziom 15  
  Witam ,przed zasypaniem nowego cartridza nalezy odkrecic DOCTOR BALDE i go wyczyscic a dokładnie to na brzegu tejze blaszki zbiera sie zbrylony toner .
  Najczesciej to jest powodem białych pasków na druku,a co do twojego problemu to mam pytanie czym to zasypałes??