Witam Panowie mam taki problem.
Potrzebuje znaleźć jakies urządzenie które będzie przesyłało mi sygnały cyfrowe (w postaci 0V lub 24V) pobierane z kilku urządzen przez zakładowa sieć Ethernet i tylko w jedna strone.
Czy zna ktos jakiegos producenta??
może ktoś zna jakieś fajne i niedrogie rozwiazanie
pozdrawiam i z góry dzięki
Potrzebuje znaleźć jakies urządzenie które będzie przesyłało mi sygnały cyfrowe (w postaci 0V lub 24V) pobierane z kilku urządzen przez zakładowa sieć Ethernet i tylko w jedna strone.
Czy zna ktos jakiegos producenta??
może ktoś zna jakieś fajne i niedrogie rozwiazanie
pozdrawiam i z góry dzięki