Praleczka jak w temacie na module Whirlpoola objawy to
po załączeniu raz się uruchamia a raz nie tylko migają diody na zielono i jedna czerwona SERVICE .
Gdy zaskoczy np. na wirowaniu uruchamia pompę wody i po chwili załącza silnik problem w tym że silnik nie osiąga obrotów większych jak przy zwykłym praniu wykona kilka obrotów i wyłącza się zapalają się wtedy te diody i trzeba nastawiać od nowa .
Wydaje się że wszystko sprawdziłem blokada drzwi ok, hydrostat ok,tacho prądniczka na silniku ok,wszystkie inne czujniki i styczniki ok,moduł sterujący jak nowy nic przepalonego czy przegrzanego poza tm pralka ma 4miesięcy i bardzo mało używana w czym może tkwić problem proszę o jakieś podpowiedzi.
po załączeniu raz się uruchamia a raz nie tylko migają diody na zielono i jedna czerwona SERVICE .
Gdy zaskoczy np. na wirowaniu uruchamia pompę wody i po chwili załącza silnik problem w tym że silnik nie osiąga obrotów większych jak przy zwykłym praniu wykona kilka obrotów i wyłącza się zapalają się wtedy te diody i trzeba nastawiać od nowa .
Wydaje się że wszystko sprawdziłem blokada drzwi ok, hydrostat ok,tacho prądniczka na silniku ok,wszystkie inne czujniki i styczniki ok,moduł sterujący jak nowy nic przepalonego czy przegrzanego poza tm pralka ma 4miesięcy i bardzo mało używana w czym może tkwić problem proszę o jakieś podpowiedzi.