Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Protel 99SE Trial - problem ze schematami

01 Lut 2008 23:04 1249 8
  • Poziom 15  
    Witam,
    Mianowicie mój Protel ma problem z uruchomieniem serwera schematów. Kiedy próbuję otworzyć ( nawet nowo utworzony ) plik .SCH, program zawiesza się i po chwili wyłącza.
    To już któryś raz, nawet przeinstalowywanie programu nie pomogło.
    Czy jest w stanie ktoś zdiagnozować problem? Bo ja na prawdę nie mam siły, a nie chcę formatować całej windozy [XP]( ponoć brakuje jakichś bibliotek... ).
    Będę wdzięczny za pomoc.

Proszę poprawić temat na zgodny z regulaminem lub zostanie on usunięty.

marek216
  • PCBway
  • Poziom 30  
    JAKICHŚ BIBLOTEK? a jakich dokładnie, bo może o jest klucz do rozwiązania?
  • PCBway
  • Poziom 15  
    metalli napisał:
    JAKICHŚ BIBLOTEK? a jakich dokładnie, bo może o jest klucz do rozwiązania?

Gdybym wiedział, to bym nie pytał... :/
  • Poziom 13  
    Uszkodzona instalacja lub nieprawidłowy klucz licencji/crack ?? To mi przychodzi do głowy..
  • Poziom 30  
    Sam kolega pisze że brakuje, skąd taki wniosek? Może kolega próbuje wielokrotnie omawianej opcji RATOWANIA systemu i bibloteki potrzebne do rogramu zostaną dograne?
  • Poziom 25  
    U mnie były podobne objawy po zainstalowaniu poprawki SP6. Jeśli masz ją zainstalowaną, to usuń. Z poprawką SP5 (która zawiera SP3) wszystko działało.
  • Poziom 15  
    metalli dzięki za poświęcenie, z tym że problem jest taki, że nie bardzo wiem czy zainstalowanie tych bibliotek które podałeś załatwi sprawę ( mi bardziej chodziło o biblioteki .dll ). Po prostu jak mówiłem, program nie może w ogóle załadować serwera schematów. Pisze na pasku statusu - Starting server - Schematic Sheet and Library editor... i tyle, po minucie program się zamyka sam.

Spróbuję jeszcze z tym SP5, tylko nie wiem gdzie mogę go pobrać. ( próbowałem z SP2 lecz to samo, z takim wyjątkiem że tym razem wyrzuca komunikat Acces Volation.. ).