Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

oporna nawigacja: Medion PNA 300

mavi 02 Feb 2008 00:00 3648 2
 • #1
  mavi
  Level 19  
  Witam

  O to mój problem

  Moja nawigacja to Medion PNA 300, jej drugi symbol to MD95471. Pozyskałem ten sprzęt bez karty pamieci i bez oprogramowania.
  Po włączeniu jej pojawia sie symbol nawigacji i następnie pytanie o aktualizacje map. i potem prośba o włożenie karty pamieci. w przypadku włożenia karty pamieci tez o nią prosi.
  Nawigacji nie potrafie odblokować mimo, że jest tam system windows CE 4.2 core. Nawigacja komunikuje sie z activesync'iem ale cokolwiek bym nie wgral do niej to po restarcie nawigacji wszystkie pliki sie kasują. ale nie to byłoby problemem, gdyby poprzez active sync można było cokolwiek zainstalowac. Poprzez active sync moge nagrywac na karte pamieci jak i na samą pamieć nawigacji. Zgodnie z opisami w necie jak odblokowac win CE probowałem zmodyfikować rejestr ale w chwili gdy chce cokolwiek zmodyfikowac, pojawia sie komunikat ze nie mozna tego zrobic bo albo nie ma pamięci albo jest blokada.
  proszę o jakąś radę bo wszystko jak dla mnie wskazuje, że jakos chyba jest ten sprzęt zablokowany.

  pzdr.
 • #2
  marek216

  Level 43  
  Tą nawi odblokowuję się tylko poprzez modyfikację rejestru.
  Nie podmieniaj przypadkiem plików bo ją uwalisz.
 • #3
  mavi
  Level 19  
  no tak ale jak podminić rejestr skoro nie moge tego zrobić. Coś nie pozwala mi nic doposać do tego rejestru. Mam wrażenie, że nawe po krótkim resecie wszystkie pliki są odtwarzane z pamięci rom i czego bym tam nie nagrał lub skasował to znika po resecie. Chyba ze już ktos wczesniej w niej grzebał i coś skutecznie poblokował...

  Można jakoś zrobić taki reset by skasowało się wszystko i został sam windows?? by nie włączała się nakładka?