Witam, pojawił się u mnie problem: przez chwilę poleciała bardziej zanieczyszczona osadem woda, potem zdecydowanie zmniejszył się przepływ i podgrzewacz przestał grzać wodę. Czy to objaw uszkodzonej membrany?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamathl000 napisał:Witam ponownie,
rozkrecilem filtr na wejsciu wodnym - wyjalem calkowicie perlator i wyrzucilem oring, zostawilem tylko sitko metalowe