Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Osprzęt kablowy
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Yaris I - założenie centralnego zamka

12 Lut 2008 19:28 5813 6
  • Poziom 11  
    Witam mam toyote yaris 2002 r niestety bez centralnego zamka Pytanie czy bardzo ciezko ( potrzebne jakies duze przerobkii czy wogole da sie zalozyc uniwersalne silowniki i czy warto sie z tym bawic. Zakladalem juz w innych samochodach np siecento ale nie wiem jak w tym aucie, prosze o pomoc
    P.s. przejrzałem fora i nic nie znalazlem o instalacji uniwrsalnego centralnego zamka od poczatku.
  • Osprzęt kablowy
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Montaz uniwersalnych siłownikow bardzo prosty i bez problemów.
  • Osprzęt kablowy
  • Pomocny post
    Specjalista - Alarmy Samochodowe
    montaż banalny zwykłe najtańsze siłowniki będą pasowały
  • Poziom 11  
    Dzięki, podnieśliście mnie na duchu, jak podczas instalacji bede miał jakies uwagi lub problemy to opisze na forum dla nastepnych instalatorów. Pozdrawaim
  • Poziom 11  
    Witam ponownie, założyłem już centralny i alarm w tej toyotce i rzeczywiście bardzo przyjemne autko nawet dla takich amatorów jak ja.
    Jedyne uwagi jakie mam to to ze np na forum czytałem ze trudno znaleźć przewód od czujników drzwi, opisane ze są gdzieś przy jakiś kostkach od licznika a ja go znalazłem klasycznie w progu od kierowcy kolor czerwono niebieski (cienki), pompa paliwa niebiesko-czerwony ( trochę grubszy) w tym samym miejscu. i tyle uwag które nie zgadzały sie z tym co przeczytałem na elektrodzie.
    Jeśli ktoś będzie montował centralny proszę sie do mnie odezwać prześle na maila zdjęcia z montażu.
    Pozdrawiam
  • Specjalista - Alarmy Samochodowe
    ptaszek_wat napisał:

Jeśli ktoś będzie montował centralny proszę sie do mnie odezwać prześle na maila zdjęcia z montażu.
    Pozdrawiam

Zamieść w tym wątku
  • Poziom 11  
    Zdjęcie pierwsze to drzwi tylne, zdjęcie drugie drzwi przednie - siłownik jest umieszczony za blachą dlatego obrysowałem mniej więcej gdzie są śruby mocujące. W przednich drutu od silownika nie trzeba wogole wyginać ( banał) w tylnych można delikatnie podgiąć (jak na rysunku).
    [/img]