Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota Yaris I - za這瞠nie centralnego zamka

ptaszek_wat 12 Feb 2008 19:28 8174 6
    ptaszek_wat
    Level 11  
    Witam mam toyote yaris 2002 r niestety bez centralnego zamka Pytanie czy bardzo ciezko ( potrzebne jakies duze przerobkii czy wogole da sie zalozyc uniwersalne silowniki i czy warto sie z tym bawic. Zakladalem juz w innych samochodach np siecento ale nie wiem jak w tym aucie, prosze o pomoc
    P.s. przejrza貫m fora i nic nie znalazlem o instalacji uniwrsalnego centralnego zamka od poczatku.
  • Helpful post
    antena
    Level 20  
    Montaz uniwersalnych si這wnikow bardzo prosty i bez problem闚.
    ptaszek_wat
    Level 11  
    Dzi瘯i, podnie郵i軼ie mnie na duchu, jak podczas instalacji bede mia jakies uwagi lub problemy to opisze na forum dla nastepnych instalator闚. Pozdrawaim
    ptaszek_wat
    Level 11  
    Witam ponownie, za這篡貫m ju centralny i alarm w tej toyotce i rzeczywi軼ie bardzo przyjemne autko nawet dla takich amator闚 jak ja.
    Jedyne uwagi jakie mam to to ze np na forum czyta貫m ze trudno znale潭 przew鏚 od czujnik闚 drzwi, opisane ze s gdzie przy jaki kostkach od licznika a ja go znalaz貫m klasycznie w progu od kierowcy kolor czerwono niebieski (cienki), pompa paliwa niebiesko-czerwony ( troch grubszy) w tym samym miejscu. i tyle uwag kt鏎e nie zgadza造 sie z tym co przeczyta貫m na elektrodzie.
    Je郵i kto b璠zie montowa centralny prosz sie do mnie odezwa prze郵e na maila zdj璚ia z monta簑.
    Pozdrawiam
    ptaszek_wat
    Level 11  
    Zdj璚ie pierwsze to drzwi tylne, zdj璚ie drugie drzwi przednie - si這wnik jest umieszczony za blach dlatego obrysowa貫m mniej wi璚ej gdzie s 鈔uby mocuj帷e. W przednich drutu od silownika nie trzeba wogole wygina ( bana) w tylnych mo積a delikatnie podgi望 (jak na rysunku).
    [/img]