Witam... mam pytanie dotyczące footswitcha... a mianowicie chodzi mi o to że mam wzmacniacz gitarowy z trzema kanałami (clean, drive1 i drive2) oraz footswitch z trzema guzikami (jeden jest podłączony do jednego gniazda, a drugi do drugiego... a trzeci nie jest podłączony do niczego.. (nie ma trzeciego gniazda)) .... z tyłu wzmacniacza jest tylko jedno wejście na footswitch... więc moje pytanie brzmi... jak połączyć kable w footswitch'u (w środku i na zewnątrz) żeby była możliwość przełączania między kanałami?? dodam jeszcze że aby móc włączyć efekt drive2 trzeba mieć włączony drive1... Pozdrawiam i proszę o pomoc...
W tytule postu należy podać markę oraz model urządzenia o którym mowa.
Regulamin p.11
Proszę poprawić post.
[Art]
W tytule postu należy podać markę oraz model urządzenia o którym mowa.
Regulamin p.11
Proszę poprawić post.
[Art]