logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak działa układ i jakie napięcia wejściowe/wyjściowe mogę zastosować?

Robo_k 02 Sty 2004 23:17 1340 1
REKLAMA
  • #1 459545
    Robo_k
    Poziom 10  
    Posty: 46
    Ocena: 2
    Czy ktoś mogłby mi opisać jak działa ten układ i jakie wartości napięcia mam na wyjściu, no i oczywiści jakie napięcie mogę podać na wejście tego układu. Czy mogę podać przebieg wyjściowy na mikrokontroler ??
    Załączniki:
    • Jak działa układ i jakie napięcia wejściowe/wyjściowe mogę zastosować? analog-cyfra.JPG (25.98 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 459599
    ggrunge
    Poziom 17  
    Posty: 307
    Pomógł: 9
    Ocena: 25
    Na wyjsciu z tego co widze to maks. moze byc 5,4 V, a ten kondensator na wejsciu to chyba do odseparowania stalego napiecia zasilajacego od zrodla sygnalu podlaczanego do wejscia.
    Maks nap. wejsciowe nie moze przekraczac napiecia zasialania, czyli musi byc mniejsze od +/- 12V.

    Pozdrawiam
REKLAMA