Czy ktoś mogłby mi opisać jak działa ten układ i jakie wartości napięcia mam na wyjściu, no i oczywiści jakie napięcie mogę podać na wejście tego układu. Czy mogę podać przebieg wyjściowy na mikrokontroler ??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam