Witam wszystkich. Opiszę mój problem.Po naprawie zasilacza (znalazłem zimny lut) przy uruchomieniu kontrolka monitora zapala się na 2-3 sekundy na zielono a potem na czerwono i dalej nic. Monitor czarny a z komputera nie słychać żadnych sygnałów w postaci "bip", może dlatego że nie ma głośnika. Podpiąłem zasilacz do drugiego komputera i działa, kartę graficzną i monitor (kineskopowy) też podpiąłem do drugiego komputera i też działa. Pamięci nie mogę sprawdzić bo moja nie pasuje. Proszę o radę co jeszcze można zrobić i znaleźć przyczynę? Pozdrawiam J.K.