Witam
Jakie macie doświadczenia z odkurzaczami bezworkowymi?
Rozważam zakup np:
Bosh BX32100
Electrolux ZCX 6201 cyclon XL
Hoover TC 3206
Który z nich warto kupić?
Liczę na komentarze użytkowników tego sprzętu
pozdrawiam
Jakie macie doświadczenia z odkurzaczami bezworkowymi?
Rozważam zakup np:
Bosh BX32100
Electrolux ZCX 6201 cyclon XL
Hoover TC 3206
Który z nich warto kupić?
Liczę na komentarze użytkowników tego sprzętu
pozdrawiam