Siemanko. Jest zasadniczy problem z,,większym szybszym ''silnikiem.Mało jest firm ,które sprzedają kompletne silniki'- dlatego musi być to silnik z odzysku.
A rozbierałeś? Może fabrycznie był mocniejszy, a teraz jest nieszczelny, mocno zanieczyszczony, ze zużytymi łożyskami, może coś zatarte? Na pewno jest sprawny?