Mam problem tego typu ze kupiłem autko z niemiec i jest z nim mały problem niechce odkręcać sie na obroty jak by brakowało mocy a to 100 konny silnik po przekroczeniu 4 tys obrotów idzie prawie dobrze . po wizycie u elektromechanika okazało się że to czujnik spalania stukowego dodam że z wczesnij kazał wymienić kable, świece,zawór EGR,a teraz kazał czujnik zamówiłem go lecz nie wiem czy dobrze zrobiłem może facet tylko wróży, znajomy po przejżeniu mojego auta stwierdził że wymienić musze rozrząd a nie czujnik bo czujnik działa poprawnie bo sygnalizuje błąd i ze to dobrze skoro wybija ,i ze mam przestawioną faze rozrządu. PROSZE POMOC JUZ NIE WIEM CO ROBIC ten czujniczek to koszt 250zl szkoda kasy jesli to nie to.