witam mam problem z sterownikiem lodówki w autobusie sprężarka sprawna bo wymieniłem z 2 autobusu i zachowuje sie tak samo sterownik startuje na parę sekund i sie wyłącza silniczek wentylatora działa poprawnie jaka może być tego przyczyna
proszę o pomoc może ma ktoś schemat sterownika jest on na kompresorek z 3 wejściami
proszę o pomoc może ma ktoś schemat sterownika jest on na kompresorek z 3 wejściami