Witam !
Czegoś najwyraźniej nie czaję.
Chcę wzmocnić napięcie 0-10mV 100razy przebieg będzie miał częstotliwości od 0 do 1kHz.
Chcę wykorzystać do tego TL082 z pojedynczym zasilaniem.
Który sposób jest prawidłowy :
1. masa napięcia na wejściu do masy układu (bez sztucznej masy).
2. masa napięcia na wejściu do masy układu (ze sztuczną masą).
2. masa napięcia na wejściu do sztucznej masy.
Pozdrawiam !
Czegoś najwyraźniej nie czaję.
Chcę wzmocnić napięcie 0-10mV 100razy przebieg będzie miał częstotliwości od 0 do 1kHz.
Chcę wykorzystać do tego TL082 z pojedynczym zasilaniem.
Który sposób jest prawidłowy :
1. masa napięcia na wejściu do masy układu (bez sztucznej masy).
2. masa napięcia na wejściu do masy układu (ze sztuczną masą).
2. masa napięcia na wejściu do sztucznej masy.
Pozdrawiam !