Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips DVP3040 - błąd 'Brak płyty'

ezgo0201 22 Mar 2008 15:53 1263 4
  • #1 22 Mar 2008 15:53
    ezgo0201
    Poziom 2  

Witam dziś podczas ogladania filmu na Philipsie nagle film się zatrzymał i wróciło do menu głównego, gdy wciskałem play wyskakiwał napis że zły format pliku (lub coś w tym rodzaju) . Wiec wyłączylem DVD i uruchomiłem ponownie lecz wogóle nie chcialo wczytac płyty , prubowałem z innymy filmami i dalej to samo ,,BRAK PŁYTY,, .
    Wiec jesli wie ktos co może byc tym spowodowane prosze o odpowiedz z góry dzięki .

Pozdrawiam

Moderowany przez oldboy:

Przeniesiono z działu VCR VCP DVD DVIX

0 4
  • #2 22 Mar 2008 16:30
    gsm_virus
    VIP Zasłużony dla elektroda

ezgo0201 napisał:
    Wiec wyłączylem DVD i uruchomiłem ponownie lecz wogóle nie chcialo wczytac płyty , prubowałem z innymy filmami i dalej to samo ,,BRAK PŁYTY,,
    Wyłączyłeś przyciskiem, czy także kabel z gniazdka.
    Bo tzw. "twardy reset" DVD można uzyskać właśnie odłączając sprzęt całkowicie z prądu na jakieś 10 minut, i powinien po tym czasie powrócić do ustawień fabrycznych.
    A co to za model Philips DVP3040 , bo znalazłem aż 12 podtypów.
    Robiłeś w nim (Update Firmware) Aktualizację Oprogramowania :?:

0
  • #3 22 Mar 2008 17:08
    ezgo0201
    Poziom 2  

Wyłączalem i z guzikiem i z gniazdka lecz nie na 10 min , teraz jest calkowicie wyłączony potem zobacze efekty. Prubowalem tez przywrucić ustawianie fabryczne przez setup ale to chyba nie to samo co ten twardy reset.
    A co do tych aktualizjacji itp to nic nie bylo robione. Moze poprzedni własciciel coś robil bo DVD jest z zagranicy a posiada Polskie menu , nie chce tu nic mówc bo sie nie znam :).

Dzieki za odpowiedz .

Dodano po 29 [minuty]:

Jednak po tych 10min dalej to samo wkładam płytke przez jakies 5 sec Londing i wyskakuje napis Brak plyty . Wiec chyba nie obejdzie sie bez komisu :( .

0
  • #4 22 Mar 2008 20:29
    gsm_virus
    VIP Zasłużony dla elektroda

ezgo0201 napisał:
    Wiec chyba nie obejdzie sie bez komisu :( .
    Chyba miałeś na myśli serwisu. A tak na marginesie, jeżeli jeszcze masz na niego gwarancję, to jak najbardziej wskazany jest serwis.

0
  • #5 23 Mar 2008 11:08
    czokotom
    Poziom 12  

pewnie laser się uszkodził. wymień i będzie po sprawie :P

0
  Szukaj w 5mln produktów