Witam! Mam mianowicie problem z tym miernikiem który sobie zmontowałem do zasilacza. Otóż problem polega na tym iż po dokonaniu wszystkich regulacji mierzy on tylko max do 20V potem wyskakuje mi na wyświetlaczu 18.7 jak ustawie powyżej 20V. Drugi problem ze nie mierzy temperatury, cały czas na wyświetlaczu pojawia sie 77stopni C lub 13 ;/ Co z tym fantem zrobić?? Czujnik temperatury jest nowy kosztował 7zł, nie sądzę by był uszkodzony.
schematy i opis miernika:
schematy i opis miernika: