Wyłącznik przeciążeniowy, prosty tani, potrzebny schemat, i trochę wiedzy
Ma to być do silnika na 230V~ Przy normalne pracy silnik pobiera 1A, przy zablokowanej ośce 2A. Dobrze żeby to był zakres regulowany od 1,2 do 1,6A. Wyłącznik ma reagować na wzrost prądu w obwodzie silnika i przełączyć na chwilę przekaźnik z cewką na 12VDC. Styki są na 230V~ które będą sterować automatyką silnika. Wiem że są takie rozwiązania w centralkach do bram, UPS i wielu innych, gdzie po przekroczeniu danej wartości urządzenie jest wyłączane. Proszę o proste rozwiązania i łatwe w wykonaniu
Schematy mile widziane