Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf V problem z ABS i wycierackzami, oraz oświetleniem wew

24 Mar 2008 12:56 2747 2
  • Poziom 10  
    Witam zakupiłem golfa V. Był on uszkodzony. Po przywiezieniu go na lawecie świeciła się kontrolka ABS i ESP. Zauważyłem że przedni prawy przewód hamulcowy jest urwany. Wymieniłem go i odpowietrzyłem układ i wszystko było ok.... Do kiedy nie odebrałem auta od blacharza. Problem abs powrócił a z nim nie działające wycieraczki oświetlenie wnętrza, i wspomaganie. Raz wspomaganie było adoptowane i przez jakiś czas działało. W związku z abs po0mpe już wymieniałem miałem ją zaadoptowaną w komputer samochodu. Pojawia się błąd brak napięcie. Elektronik powiedział mi że jak by gubił gdzieś napięcie. Czasami jak wpadnę w dziurę t gaśnie na chwilkę i potem znów się zapala. Czy ma może ktoś schemat do tego autka bo ani Autodata ani Worksop nie ma. I mam jeszcze pytanko pod zbiorniczek od spryskiwacza do pompki dochodzi kostka w nim 2 piny na których są 2 +. Czy to normalne. Może ktoś ma opis bezpieczników i przekaźników w tym autku. Auto to Golf V 1,4 16V 2005 rok. ZA pomoc dam punkty.

Regulamin, p.11. Proszę poprawić. [MS]

Rady:
    - dbaj o styl swojej wypowiedzi
    - nie popełniaj błędów
    - nie zaniżaj poziomu elektroda.pl
    Dziękujemy!
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 10  
    No i z Abs sobie poradziłem, Okazało się, że w kostce przy pompie brak było jednej masy. Abs i Esp działa, teraz tylko wycieraczki i oświetlenei wnętrza.

Moderowany przez MakroSerwis:

Czy Kolega nie zauważył polecenia moderatora, zawartego w poprzednim poście? Proszę o poprawienie tematu, lub trafi on do kosza!

• Poziom 30  
    ten silniczek od spryskiwaczy ma dwa plusy, sterowany jest masa. Wycieraczki..hm.. wersja z deszczem czy bez?