Witam, mam problem z monitorem jak w temaci czyli SUN GDM-5010PT. Ściągłem schemat z elektrody.
Otóż wyświetla obraz dobrze, tylko czasami przełącza się na różne odcienie żółtego (nie ma praktycznie innych kolorów, no może troche zieleni).
Przelutowałem lewą i prawą płyte, a przynajmniej większość a napewno wszystkie grzejące sie elementy w celu wyeliminowania ew zimnych lutów, ale nadal czasami mignie a czasami na dłużej dzieje się tak samo.
Może to być coś z modułem RGB ?
Albo może ktoś spotkał się z podobną usterką? Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Mały update, zauważyłem, że monitor zmienia barwy na zółte po dłuższej pracy znacznie częściej i na dłuższe odcinki czasu...
Może to być grzanie się elementów? a może jakas elka traci pojemność? Gdzie wogóle szukać przyczyny?
Otóż wyświetla obraz dobrze, tylko czasami przełącza się na różne odcienie żółtego (nie ma praktycznie innych kolorów, no może troche zieleni).
Przelutowałem lewą i prawą płyte, a przynajmniej większość a napewno wszystkie grzejące sie elementy w celu wyeliminowania ew zimnych lutów, ale nadal czasami mignie a czasami na dłużej dzieje się tak samo.
Może to być coś z modułem RGB ?
Albo może ktoś spotkał się z podobną usterką? Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Mały update, zauważyłem, że monitor zmienia barwy na zółte po dłuższej pracy znacznie częściej i na dłuższe odcinki czasu...
Może to być grzanie się elementów? a może jakas elka traci pojemność? Gdzie wogóle szukać przyczyny?