Witam, kupiłem sobie na allegro tą właśnie płytkę testową do nauki programowania, ale po wprowadzeniu do pamięci procesora jakiegokolwiek programu na wyświetlaczu LCD nie pokazuje mi sie nic. Nie wiem jakie to wyświetlacz prawdopodobnie 16*2 nie wiem tez jak sprawdzic czy wyświetlacz jest dobry. Pomózcie mi napisac jakis prosty program który wyswietli mi jakiś tekst na LCD.
moze ktos korzysta w domu z tej płytki testowej i mi pomoze jak to uruchomic.
moze ktos korzysta w domu z tej płytki testowej i mi pomoze jak to uruchomic.