Witam.
Na desce pojawila sie kontrolka bateri.Po sprawdzeniu napiecia 12.42 V-zdecydowanie za malo.Po uruchomieniu samochodu 12,30 V na baterii.Nie ma ladowania od Alternatora.Odlaczylem "+" i "-" od alternatora,sciaglem plastikowa oslone.Wyjalem regulator napiecia ze szczotkami (na zdjeciu) .
Co mu dolega,czy moze to byc regulator napiecia-jak go sprawdzic czy jest dobry.Ten samochod mial wymieniany alternator w ciagu 2 lat 2 razy.Poradzcie cos.
Pozdrawiam
Dodano po 5 [minuty]:
Dodano po 7 [minuty]:
Na desce pojawila sie kontrolka bateri.Po sprawdzeniu napiecia 12.42 V-zdecydowanie za malo.Po uruchomieniu samochodu 12,30 V na baterii.Nie ma ladowania od Alternatora.Odlaczylem "+" i "-" od alternatora,sciaglem plastikowa oslone.Wyjalem regulator napiecia ze szczotkami (na zdjeciu) .
Co mu dolega,czy moze to byc regulator napiecia-jak go sprawdzic czy jest dobry.Ten samochod mial wymieniany alternator w ciagu 2 lat 2 razy.Poradzcie cos.
Pozdrawiam
Dodano po 5 [minuty]:
Dodano po 7 [minuty]: