Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Garrett ace 150- problem

biba24 31 Mar 2008 20:36 7649 9
    biba24
    Level 18  
    Witam wszystkich szanownych forumowiczów.
    Wpadła mi w ręce wykrywka ace 150 problem w tym ze sprzęt nie działa. Po załączeniu „świeci” częściowo wyświetlacz brak reakcji ma wykrywane metale. Właściciel przyznał się ze grzebał przy gnieździe sady, nie łączyło. Załączył tez urządzenie bez sady. Czy jest realna szansa naprawienia tego typu usterki czy tez gra nie warta świeczki???
    Pozdrawiam
    Krzych
    MJKubeK
    Level 11  
    martwi mnie to częściowo świeci wyświetlacz. Bo wygląda ze grzebał w elektronice. sprawdź gniazdo sondy. Masz ty schemat jak coś to pisz poszukamy dalej.
    biba24
    Level 18  
    Poszperałem trochę, okazuje sie ze wyświetlacz jest pęknięty w miejscu mocowania nóżek. Gostek od którego dostałem ten wynalazek twierdzi ze gniazdo nie łączyło, ale jak poruszał to było dobrze. Na płytce widać ślady lutownicy. Przy gnieździe i przy wyświetlaczu.
    MJKubeK
    Level 11  
    Zrób fotkę elektroniki i gniazda przy sądzie.
    biba24
    Level 18  
    Troche kiepskie te foty. Jutro postaram sie o leprze.Garrett ace 150- problem
    Garrett ace 150- problem

Garrett ace 150- problem
    Garrett ace 150- problem
    MJKubeK
    Level 11  
    Wyświetlacz to podejrzewam tylko kontakt z serwisem Garretta ( nie za tania impreza). na focie widać że ktoś grzebał przy LCD i nie wiadomo jak się ma sytuacja z MCU.
    raffi80
    Level 1  
    kolego biba24 nie chcesz sprzedać tego ACE na części.
    MJKubeK
    Level 11  
    sam bym kupił takie coś na części mam takie zwalone ACE250
    biba24
    Level 18  
    Sam nabyłem go uszkodzonego za przysłowiowe piwo, z nadzieja ze da się go ożywić. Koszt samej elektroniki to jakieś 49 euro. Sprzedaż nie jestem zainteresowany gdyż składam all1 i pewne elementy wykorzystam
    MJKubeK
    Level 11  
    Jestem zainteresowany resztkami tego ACE. Jak ci coś zostanie to pisz mjkubek(malpa)wp.pl