Witam
Mam belkę tensometryczną.
Chciałbym wykonać urządzenie ,które naciska na powierzchnię z odpowiednią siłą.
Zabrakło mi przetwornika tensometrycznego , którego koszt wynosi ok. 1000 zł.
Ma ktoś może schemat wzmacniacza tensometrycznego z wyjściem 0-10V?
Zasilanie belki 10 V.
Zasilanie główne 24V DC , sterownik LOGO!.
Może mało informacji jak na początek ale zastanawiam się czy zrobić coś samemu za 100 zł ,czy nie warto się babrać i położyć 1000 zł.
Proszę o podpowiedzi
Pozdr
Mam belkę tensometryczną.
Chciałbym wykonać urządzenie ,które naciska na powierzchnię z odpowiednią siłą.
Zabrakło mi przetwornika tensometrycznego , którego koszt wynosi ok. 1000 zł.
Ma ktoś może schemat wzmacniacza tensometrycznego z wyjściem 0-10V?
Zasilanie belki 10 V.
Zasilanie główne 24V DC , sterownik LOGO!.
Może mało informacji jak na początek ale zastanawiam się czy zrobić coś samemu za 100 zł ,czy nie warto się babrać i położyć 1000 zł.
Proszę o podpowiedzi
Pozdr