Witam,
mam problem z lodówką Polar CZN 236. Temperatura w chłodziarce wynosi +8 st. C a w zamrażalniku przy ustawieniu pokrętła na poz. 7 jest ok. - 13 st. C. Ustawienie pokrętła ma niewielki wpływ na osiągane temperatury - praktycznie zmieniaja sie w n iewielkim zakresie. Termostat wymienilem ale usterka nie ustapila. Po wyjęciu górnej kapilary ( termostat ma je dwie ) zaczyna prawidłowo mrozić - nawet do - 35 st. C. Termostat jest nowy i ma srubki regulacyjne - nie wiem moze trzeba cos podregulowac. Prosze o pomoc. Pozdrawiam Andrzej
mam problem z lodówką Polar CZN 236. Temperatura w chłodziarce wynosi +8 st. C a w zamrażalniku przy ustawieniu pokrętła na poz. 7 jest ok. - 13 st. C. Ustawienie pokrętła ma niewielki wpływ na osiągane temperatury - praktycznie zmieniaja sie w n iewielkim zakresie. Termostat wymienilem ale usterka nie ustapila. Po wyjęciu górnej kapilary ( termostat ma je dwie ) zaczyna prawidłowo mrozić - nawet do - 35 st. C. Termostat jest nowy i ma srubki regulacyjne - nie wiem moze trzeba cos podregulowac. Prosze o pomoc. Pozdrawiam Andrzej