Witam!
Mam u siebie na ponad 20 klientów 4 Mb/s symetryka. W sumie wszystko ładnie chodzi ale myślałem, że można byłoby p2p, torenty i te inne zapychacze przenieść na np. jakiegos ADSL. Co lepiej sie opłaca - wziąźć 6 Mb/s Adsl i podłaczyć pod to te zapychacze czy lepiej dokupić 2 Mb/s symetryka??
Mam u siebie na ponad 20 klientów 4 Mb/s symetryka. W sumie wszystko ładnie chodzi ale myślałem, że można byłoby p2p, torenty i te inne zapychacze przenieść na np. jakiegos ADSL. Co lepiej sie opłaca - wziąźć 6 Mb/s Adsl i podłaczyć pod to te zapychacze czy lepiej dokupić 2 Mb/s symetryka??