Witam.
Potrzebuję zbudować "sygnalizację teleturniejową" - 4 stoliki, na każdym przycisk i żarówka - po wciśnięciu jednego z przycisków zapala się odpowiadająca żarówka, pozostałe są już nieaktywne [na zasadzie "kto pierwszy..."]. Do tego jeszcze jeden przycisk resetujący.
Chciałbym to zbudować w technice cyfrowej, ale jako że jestem zupełnym laikiem w tej dziedzinie to prosiłbym o jakieś naprowadzenie
Pozdrawiam
Potrzebuję zbudować "sygnalizację teleturniejową" - 4 stoliki, na każdym przycisk i żarówka - po wciśnięciu jednego z przycisków zapala się odpowiadająca żarówka, pozostałe są już nieaktywne [na zasadzie "kto pierwszy..."]. Do tego jeszcze jeden przycisk resetujący.
Chciałbym to zbudować w technice cyfrowej, ale jako że jestem zupełnym laikiem w tej dziedzinie to prosiłbym o jakieś naprowadzenie
Pozdrawiam