Witam, wymieniłem zawór który był przepalony, triaka i rezystory ale nadal nie działa przesterowanie, w ogóle cały czas jest faza na dwóch przewodach dochodzących do zawora w czym może tkwić problem z góry dziękuję za podanie rozwiązania pozdrawiam.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam