Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Primera 2.0 gdzie znajduje się centralka immo

17 Kwi 2008 17:40 5651 4
  • Poziom 32  
    Mam Nissana Primerze 2.0 z roku około 96 nie wiem dokładnie, proszę o podpowiedź gdzie jest centralka od immo nie mogę jej znaleźć, w Sunny była w podnóżku kierowcy w a w Primerze nie mam pojęcia, komp jest pod kokpitem w pobliżu pedału gazu. Proszę o pomoc auta nie da się odpalić lampka od immo martwa pewnie nie ma zasilania albo padła, a bezpieczniki ok jest tam kluczyk nissan lucas 3TX, pomocy gdzie ta centralka od immo.
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Miałem podobny problem i wiesz co, pomogło przywrócenie lampki immo, może sprawdź to zanim rozbebeszysz pół auta. Sam bylem w szoku :)
  • Poziom 32  
    Nikt nie wie gdzie jest sterownik radiowy pilotów od zamka i immo w tym aucie.

Znalazłem centralka Lucas Immo 8as jest nad popielniczką w środkowej konsoli. Ale u mnie jest zalana i nie działa kompletna martwica. Bez niej auto nie ruszy.

Zakańczam temat auto zrobione, udało mi się naprawić centralkę i immo się dezaktywuje.
  • Poziom 14  
    Odświeżę temat. gdzie znajduje się ta centralka od immo w tej primerze mam podobny problem. w jaki sposób problem został rozwiązany?? pozdrawiam Karol