Witam wszystkich. Czy ten interfejs zaprogramuje GM 300 i GM 360 Motorlli?. I jak go podłączyć. Przez gniazdo mikrofonu nie widzi GM 300.
Może ja cos żle robie?
Może ja cos żle robie?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam