logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zaprogramować Motorolla GM300 i GM360 przez interfejs?

Bobi 16 Sty 2004 20:55 4448 4
REKLAMA
  • #1 478434
    Bobi
    Poziom 12  
    Posty: 67
    Ocena: 5
    Witam wszystkich. Czy ten interfejs zaprogramuje GM 300 i GM 360 Motorlli?. I jak go podłączyć. Przez gniazdo mikrofonu nie widzi GM 300.
    Może ja cos żle robie?
    Załączniki:
    • Jak zaprogramować Motorolla GM300 i GM360 przez interfejs? simplrib.gif (15.73 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 478454
    c2h5oh
    Moderator
    Posty: 6667
    Pomógł: 502
    Ocena: 752
    Cześć !

    Napisz jeszcze jakie oprogramowanie stosujesz .

    Często przyczyną niepowodzenia jest uruchamianie dosowskich aplikacji w okienku windowsa . Ten problem jest opisywany w instrukcji programowania tych motorolek. Jednak od pewnego czasu pojawia się coraz więcej softu pod windows.
  • REKLAMA
  • #3 478469
    Bobi
    Poziom 12  
    Posty: 67
    Ocena: 5
    Dzięki za odpowiedź...różnych próbowałem tz:Windosowskie Tuner for Professional Radios (R02.00.01) dosowskie - GM 300; GM 350..w różnych wersjach i nic...a co do GM 360 nie mam nic i nie mam schematu tej stacji tak że nie wiem nawet czy pójdzie po mikrofonie.. a z tyłu nie wiem które piny podpiąć..uff reasumując wiem tyle co nic..i prosze o pomoc.
    Poprosili mnie z OSP o pomoc bo kupili takie używki i zamontowali na samochodach ale niestety te używki są na inne kanały (inny rejon)
    Dzieki za zainteresowanie
    Robert
  • REKLAMA
  • #5 478500
    Bobi
    Poziom 12  
    Posty: 67
    Ocena: 5
    Dzięki serdeczne. stronki są super.
    Pozdrawiam
    Robert
REKLAMA