Pralka ciągle pobiera wodę.
Po włączeniu pralki zaczynała pobierać wodę do tego stopnia ,że następował przeciek.Programator tylko raz zaszumiał i nie pracował:brak obrotów bębna piorącego,nie grzanie wody,brak działania silniczka programatora.Po podmianie programatora W-124 na nowy objawy powtarzały się.Po analizie schematu elektrycznego i podpowiedzi kolegów ,wymieniłem hydrostat.Pralka zaczęła działać poprawnie.
Koszt programatora 150 zł (sklep z częsciami AGD).
Koszt hydrostatu - darmo dostałem od kolegi ze złomowanej pralki.
Po włączeniu pralki zaczynała pobierać wodę do tego stopnia ,że następował przeciek.Programator tylko raz zaszumiał i nie pracował:brak obrotów bębna piorącego,nie grzanie wody,brak działania silniczka programatora.Po podmianie programatora W-124 na nowy objawy powtarzały się.Po analizie schematu elektrycznego i podpowiedzi kolegów ,wymieniłem hydrostat.Pralka zaczęła działać poprawnie.
Koszt programatora 150 zł (sklep z częsciami AGD).
Koszt hydrostatu - darmo dostałem od kolegi ze złomowanej pralki.