Problem jak w temacie, ostatnio zauwazylem ze czasami ma takiego mula, denerwujace :/ Szukalem odpowiedzi bo niby znany problem ale nie znalazlem :/
Wie ktos moze co to moze byc ?? Mam wrazenie takie jakby turbo odcinal.
Oprucz tego chyba termostat do wymiany bo pod 70 stapni sie grzeje jak jest zimno. Ale to nie jest raczej przyczyna bo mula zauwazylem jakos nie dawno a temperatura juz od zakupu taka sama.
Rok temu jezdzilem 170 spokojnie a to juz powyzej 4tys obr/min.
Prosze o jakas odpowiedz.
I z gory pisze ze szukalem ale nie znalazlem nic na ten temat
Wie ktos moze co to moze byc ?? Mam wrazenie takie jakby turbo odcinal.
Oprucz tego chyba termostat do wymiany bo pod 70 stapni sie grzeje jak jest zimno. Ale to nie jest raczej przyczyna bo mula zauwazylem jakos nie dawno a temperatura juz od zakupu taka sama.
Rok temu jezdzilem 170 spokojnie a to juz powyzej 4tys obr/min.
Prosze o jakas odpowiedz.
I z gory pisze ze szukalem ale nie znalazlem nic na ten temat