Witam! Temat często poruszany ,wszystkie posty przeczytane a zasilacz martwy.Trafił do mnie po nieudanej naprawie.Ktoś wymienił :tr.7610,opory 3616,3680.Sprawdziłem wszystko oprócz trafa w zasilaczu .Na oscyloskopie nie widać żadnego drgnięcia ,czyli nie wzbudza się.Napięcie 5V jest i sterując pilotem na bazie 7614 pojawia się 0v i 1,5v stby, a na C2660 odpowiednio 5V i 12V.Tyrystor sprawny, elka wymienione.Czy jest to trafo? Może jaszcze czegoś zapomniałem sprawdzić .Proszę o podpowiedź bo już brak mi konceptu.