Panowie nie mam ładowania
. Napięcie na włączonym silniku jest ok 12,5v.
Czy to oznacza że mam regulator rozwalony i trzeba diody prostownicze wymienić
Dajcie jakiegoś tipsa.
Dziękuje z góry
Darek
Czy to oznacza że mam regulator rozwalony i trzeba diody prostownicze wymienić
Dziękuje z góry
Darek