Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane - jaki alarm?

Henry(k) 21 Sty 2004 16:39 2913 8
  • #1 21 Sty 2004 16:39
    Henry(k)
    Poziom 30  

Pytanie do speców.

Megane 1.6RT z 1996 roku.
    Ma immobiliser na transponderze IRED (podczerwień) w kluczyku, ma centrala, ma elektrykę szyb.

Jaki alarm do tego?

Ideałem byłoby aby współpracował z istniejącym kluczykiem (lub zastępował wkład w kluczyku).

Jeśli nie da rady, to dodatkowy pilocik dochodzi. Ale jak ze współpracą z wbudowanym immo? przecież nie będę chyba najpierw naciskał alarmu aby rozbroić a potem kluczyka aby drzwi otworzyć?

Chciałbym sam założyć, więc czy można coś takiego kupić z instrukcją podłączeń. Tak w granicach 500PLN :D

Pozdrofka.

0 8
  • #2 21 Sty 2004 17:25
    elektmar
    Poziom 13  

Dobrze działa Proxima bez plota i jest tania .
    Będzie działała z fabrycznym pilotem

0
  • #3 21 Sty 2004 18:11
    mateo027
    Poziom 26  

i jeszcze cobra, pozdro dla pikura od pikura :)

0
  • #5 21 Sty 2004 20:36
    Henry(k)
    Poziom 30  

Dzięki za pozdrowienia i nawzajem :D :arrow: mateo027

Oglądam sobie ten AMPIO mini BP na stronce: http://www.ampio.pl/pl.html i nie za bardzo wiem jak toto w taki razie się włącza... wygląda na to że czyta stan centralnego zamka. Tylko po co w takim razie ma płytkę odbiornika RF (na zdjęciu). Jeżeli w ten sposób współpracuje z oryginalnym pilotem, to przypominam, że mój jest nie RF tylko IR (podczerwień).

Poza tym wygląda bardzo prosto... nie znalazłem żadnych opinii w necie, hmm... szukam dalej... nie spieszy mi się z zakupem... mam AC :D

0
  • #6 21 Sty 2004 21:36
    Łosiowy
    Poziom 11  

polecam alarm PYTHON z pilotem LCD komunikacja w 2 strony zasieg okolo 600m a cena dla instalatora to 750zl a warsztatach to 1200zl ja mam ten alarm i polecam moze cena jest wysoka ale samo powiadomienie to koszt okolo 250zl wiec warto.W kaplecie sa 2 piloty LCD(odbiornik i nadajnik) i zwykly
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=484438#484438 tu jest instrukcja

0
  • #7 22 Sty 2004 00:04
    wloc
    Spec od samochodów

Nie dostosujesz do orginalu w tej chwili zadnego pilota na podczerwien jak zamontujesz jakis alarm to sterowanie centralnym bedzie ci rozlaczalo imobilizer niema problemow nie polecalbym pytona gubi piloty Cobra chodzi w orginale renault ale na radiowce tak samo proxima

0
  • #8 22 Sty 2004 00:16
    Łosiowy
    Poziom 11  

ja tego pythona zamontowalem w swoim samochodzie ktory nie mial zadnych zabezpieczen fabrycznych i dziala ok. Jak narazie wszystko gra nie spotkalem sie z tym zeby zgubil pilota i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok!!!W tej wersji LCD posiada wbudowany imobilizer,ktory mozna wlaczyc lub nie

0
  • #9 22 Sty 2004 16:48
    mateo027
    Poziom 26  

cobra chodzi z irda tez :)))) cobre mialem w Lagunie ph I, teraz mam jedna w garażu od meganki wlasnie i zarzuce sobie do Safrane ph II

0