Witam
Mam taki problem. Otóż muszę napisać mail'a do admina z gmail'a z pewną prośbą jednak nie mogę znaleźć jaiekogolwiek kontaktu do niego...
wiecie może jak można napisać?
sprawa dość ważna i pilna
z góry bardzo dziękuje.
pozdrawiam
Mam taki problem. Otóż muszę napisać mail'a do admina z gmail'a z pewną prośbą jednak nie mogę znaleźć jaiekogolwiek kontaktu do niego...
wiecie może jak można napisać?
sprawa dość ważna i pilna
z góry bardzo dziękuje.
pozdrawiam