Witam!
Posiadam telefon stacjonarny(bezprzewodowy) firmy MaxCom model 9000c (który nie posiada wejścia USB, tylko wtyk taki jak do gniazdka telefonicznego). Mam też komputer z modemem. Czy można jakoś podpiąć ten telefon do modemu po to aby rozmawiać między komputerem a telefonem, lub wykorzystać to do rozmowy na skype?? Nie posiadam żadnej linii telefonicznej.
Pozdrawiam.
Posiadam telefon stacjonarny(bezprzewodowy) firmy MaxCom model 9000c (który nie posiada wejścia USB, tylko wtyk taki jak do gniazdka telefonicznego). Mam też komputer z modemem. Czy można jakoś podpiąć ten telefon do modemu po to aby rozmawiać między komputerem a telefonem, lub wykorzystać to do rozmowy na skype?? Nie posiadam żadnej linii telefonicznej.
Pozdrawiam.