Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nubira - nie mogę rozbroić alarmu i otworzyć drzwi

Michal S. 23 Cze 2008 07:22 2579 3
  • #1 23 Cze 2008 07:22
    Michal S.
    Poziom 9  

Witam.

Sytuacja jest następująca. Mam mały problem z Daewoo Nubirą 1998r. Zamknąłem ją z pilota, central zamknął zamek i alarm się uzbroił. Za chwilke już nie mogłem go otworzyć z pilota, ale to nie problem bo jest jeszcze kluczyk. Najgorsze jest to że nie mogę odbezpieczyć alarmu. Gdy tylko włożę kluczyk do stacyjki to wyje i mruga światłami. Czy ktoś miał może kiedyś podobny problem? Jak mam z tym sobie poradzić? Czy można jakoś wyłączyć alarm i normalnie odpalić samochód.

Dziękuje z każdą podpowiedź.

Aha, baterie w pilocie zmienione, drugi komplet kluczy wypróbowany, wszystkie bezpiecznik wyciągnąłem, obejrzałem, przeczyściłem i wsadziłem na miejsce.

0 3
  • #2 23 Cze 2008 15:20
    pkhenr
    Poziom 32  

kluczyk jest pewnie tylko od syreny ,rozumiem że drugiego nie ma więc musisz sprawdzić czy alarm znajduje sie w całości wewnątrz syrenki (świadczyć o tym mogą duże ilości kabli wychodz. ze syr.jeśli tak to wśród nich jest blokada zapłonu którą musisz zewrzeć a kostki wypiąć
    Jeśli alarm w aucie to trzeba go znaleźć i i zrobić to samo (będą w nim tykać przekaźniki od migaczy)Możesz jeszcze zrobić zdjęcia i zapytać

0
  • #3 23 Cze 2008 17:32
    wiesiekj

Poziom 27  

Prawie każdy alarm można awaryjnie wyłączyć, przede wszystkim trzeba znać NAZWĘ alarmu, lub do wróżki (jest na Kijowskiej). Szukaj ukrytego przycisku, ale nie zawsze musi być.

0
  • #4 06 Lip 2008 22:15
    Michal S.
    Poziom 9  

Bingo!

Dziękuję bardzo za pomoc.

Pozdrawiam

0