Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nubira 1.6 sx .Wymiana akumulatora i rozprogramowany alarm.

21 Lip 2008 19:48 4319 5
  • Poziom 9  
    Witam.Otóż rozładoał mi się akumulator więc kupiłem nowy lecz po jego włożeniu rozlega się alarm i światła migają.Pilot jest raczej rozprogramowany tak wiec nic nie zrobię.Ojciec kiedyś jak jezdził ta nubirą to znał procedurę postępowania w takim przypadku ale już zapomniał.Koło bezpieczników jest ukryty tajemny przycisk od alarmu lecz samo go wciskanie nic nie daje.Oczywiście auta sie nie da odpalic. Alarm jest fabryczny.Proszę o pomoc

Regulamin pkt 11 wraz z podpunktami. Popraw temat! <Błażej>
  • Poziom 15  
    Witaj w Nubirkach nie było fabrycznego alarmu zrób zdięcie pilota albo samej centralki, ewentualnie sprawdź nazwę alarmu . Możesz też spróbować wejść do autka nacisnąć ukryty przycisk i wtedy włączyć zapłon , powodzenia
  • Poziom 9  
    Witam.A gdzie mogę sprawdzić nazwę alarmu?.

Dodano po 4 [minuty]:

Nubira 1.6 sx .Wymiana akumulatora i rozprogramowany alarm.

tak wygląda pilot.Nie ma na nim żadnych znaczków lub napisów.
  • Poziom 15  
    centralki przeważnie są montowane pod deską rozdzielcza na lewym słupku (a z tym przyciskiem nie wyszło?) no i jest to na 100% domontowany alarm
  • Poziom 9  
    wiesz sprawdze jutro z przyciskiem bo teraz już trochę za pózno na denerwowanie sąsiadów.
  • Specjalista - Alarmy Stacjonarne
    Jest to alarm Legend 9218 small. Pod tą nazwą występowały 3 modele autoalarmów. Wpis pilota do twojego:
    1. Nacisnąć i trzymać włącznik serwisowy (o ile jest zamontowany)
    2. Załączyć i wyłączyć 6 razy zapłon (syrenka powinna zrobić dzzzz)
    3. Dwa razy nacisnąć na przycisk pilota (po drugim naciśnięciu syrena potwierdzi piknięciem jego wpisanie).
    Jeśli masz dwa piloty, wykonaj procedurę ponownie dla drugiego pilota.