Witam
Mam problem z pralka ALS 129 ,polega on na tym ze na pusto silnik obraca bebnem ,natomiast pod obciazeniem juz nie, jakby nie miał siły.Podstawowe rzeczy jak szczotki silnika ,triak ...sprawdziłem Wdzięczny bede za wszystkie sugastie
Pozdrawiam
Mam problem z pralka ALS 129 ,polega on na tym ze na pusto silnik obraca bebnem ,natomiast pod obciazeniem juz nie, jakby nie miał siły.Podstawowe rzeczy jak szczotki silnika ,triak ...sprawdziłem Wdzięczny bede za wszystkie sugastie
Pozdrawiam