Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Junkers Novatherm ZW20 KE moduł?

moduscreati 27 Sie 2008 23:27 2347 4
  • #1 27 Sie 2008 23:27
    moduscreati
    Poziom 9  

Witam!
    Może ktoś pomoże: Piecyk jak w tytule,padł moduł od sterowania c.o. (cwu jest ok) dziwne ,co nie.Pożyczyłem drugi i jest ok ale od czadu do czasu resetuje sie i miga czerwona dioda i zmuszony jestem go resetować przyciskiem.Pytanie:czy ktoś z Was wie co mam naprawić/wymienić w którymś z modułów.Od czego zacząć???Proszę o pomoc - piec jest oo i nie chciałbym go zmieniać

0 4
  • #2 28 Sie 2008 09:32
    moduscreati
    Poziom 9  

moduscreati napisał:
    Witam!
    Może ktoś pomoże: Piecyk jak w tytule,padł moduł od sterowania c.o. (cwu jest ok) dziwne ,co nie.Pożyczyłem drugi i jest ok ale od czadu do czasu resetuje sie i miga czerwona dioda i zmuszony jestem go resetować przyciskiem.Pytanie:czy ktoś z Was wie co mam naprawić/wymienić w którymś z modułów.Od czego zacząć???Proszę o pomoc - piec jest oo i nie chciałbym go zmieniać

Jest szanasa że mi ktoś pomoże???

0
  • #4 17 Wrz 2008 17:32
    elektrochemik
    Poziom 13  

Miałem identyczny piec i takie samo uszkodzenie, więc wiem co powie fachowiec. "panie, to złom, nie konserwowany od lat, nie ryzykuję żadnej naprawy, kup pan nowy, świetny i drogi piec Junkersa"

0
  • #5 17 Wrz 2008 21:39
    mirrzo

Moderator na urlopie...

Ironia nie na miejscu. Wszystkie kotły gazowe są liczone na ok 10 lat eksploatacji; zresztą wszystko się zużywa, ludzie też. A Junkers jako taki, to dobra marka.

0