Witam
Mam problem z moim laptopem.
Jak nacisnę na lewy róg laptopa (nad portami PCIMCIA) to laptop gaśnie wącza się wentylator na maxa i pomaga tylko dluższe przytrzymanie POWER-a. Czasami następuje to przy mocniejszym naciśnięciu na klawisze lub pada.
Laptop poz tym chodzi cakowicie prawidowo!
Może ktoś znalazl rozwiązanie tego problemu. Prawdopodobnie jest to częsty przypadek (czytalem na forum FS), ale nie znalazem rozwiązania. Wygrzewalem hotairem podejrzane okolice ale bez skutku.
Prosze o pomoc.
Pozdrawiam
Marek
Mam problem z moim laptopem.
Jak nacisnę na lewy róg laptopa (nad portami PCIMCIA) to laptop gaśnie wącza się wentylator na maxa i pomaga tylko dluższe przytrzymanie POWER-a. Czasami następuje to przy mocniejszym naciśnięciu na klawisze lub pada.
Laptop poz tym chodzi cakowicie prawidowo!
Może ktoś znalazl rozwiązanie tego problemu. Prawdopodobnie jest to częsty przypadek (czytalem na forum FS), ale nie znalazem rozwiązania. Wygrzewalem hotairem podejrzane okolice ale bez skutku.
Prosze o pomoc.
Pozdrawiam
Marek