Witam.Jak w temacie mam problem z centralem ,zamykam wszystko poprawnie się rygluje po chwili central sam odbija i wszystko jest otwarte w komforcie żadnych błedów ,co jest grane!Raz otworzy się po chwili następny raz trzyma trochę dłużej.Nie mam pomysłów co to może być!?