Witam wszystkich, mam do zrobienia sterowanie silnika krokowego z buforem, przy uzyciu jakiegos Atmela .
Aby cos takiego zrobic nalezy miec programator z blokada, zapisem i odczytem.
Oczywiscie chodzi o kase, programatorów jest sporo, atmeli tez,
chodzi mi o w miare nie drogi programator i atmel?
Czy ktos ma jakies pomysły?
Aby cos takiego zrobic nalezy miec programator z blokada, zapisem i odczytem.
Oczywiscie chodzi o kase, programatorów jest sporo, atmeli tez,
chodzi mi o w miare nie drogi programator i atmel?
Czy ktos ma jakies pomysły?