Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

brak impulsu do cewkomodułu w mondeo

17 Mar 2009 19:51 1567 14
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich mam problem i proszę was o radę wymieniłem w moim mondeo silnik i wszystko było dobrze aż do momentu uruchomienia co mnie zdziwiło niema iskry i nie chodzi pompka paliwa prąd do cewkomodułu dochodzi ale brak impulsu gdzie szukac przyczyny dla zainteresowanych podam że to 1.8 dohc 1994 r wyposazony jedynie w poduszkę bez instalacji gazowej prosze o jakieś rady i pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 29  
    Kiedyś przyciągnięto mi takie auto po przekładce silnika bez iskry . Okazało się że gość pomylił wtyczkę czujnika położenia wału korbowego z czujnikiem temperatury , obie wtyczki pasują .
  • Poziom 42  
    Ostatnio naprawiałem Omegę X20XEV gdzie zamienili wtyczki pomiedzy czujnikiem wałka rozrządu i potencjometru przepustnicy!!!!!!!!!!!! :)
  • Poziom 24  
    Z tego co pamiętam to tam jest cewka podwójna. Nie pali na dwa gary, czy wcale?
  • Moderator Samochody
    Trochę OT, ale ostatnio miałem przypadek, ze baba wsadziła wtyczkę DVI do gniazdka w zasilaczu
  • Poziom 19  
    A tak propos pomyłek to tez sie podłącze z anegdota miałem autko które właściciel chciał odpalić na kable i nic by nie było w tym dziwnego ale jako dawce prądu wziął tira 24v zrobiło swoje :)
  • Poziom 2  
    chodzi mi o moduł który jest przed samymi świecami

Dodano po 3 [minuty]:

nie pali na żadna świece kiedys mi sie skonczył i był wymieniany i chodził co dziwne tylko na trzy cylindry a teraz był wymieniany wszystkie kostki ładnie pasowały komputer juz zmieniałem
  • Poziom 42  
    Wtyczka na trzy piny....na środkowym musisz mieć +
  • Poziom 2  
    plus jest ale w lewym i prawym nic niema a czemu nie chodzi pompka paliwa czy to może być powiazane?
  • Poziom 20  
    Co do pompki do zobacz czujnik bezwładnościowy.
  • Poziom 2  
    co to jest to eec?jak to wygląda? czujnik wału sprawdzany Co to czujnik bezwładnościowy