Witam. Gdy słucham muzyki to po jakimś czasie kolumna przez chwilę trzeszczy i znów jest wszystko ok. Czasem jednak przez kilka sekund trzeszczy i kolumna gra o połowę ciszej w stosunku do drugiej (nawet wskaźnik wysterowania przyjmuje wtedy o wiele mniejsze wartości). Wtedy muszę go wyłączyć i włączyć. Dzieje się tak z prawym kanałem. Co może być tego przyczyną? Bardzo proszę o pomoc.
Proszę poprawić temat.
Reg. pkt. 11.
GM
Proszę poprawić temat.
Reg. pkt. 11.
GM