Witam
Mam problem z tym ekspresem polegający na wybijaniu bezpiecznika.
Wydaje mi sie ze to grzałka jest winna sprawdziłem ja miernikiem i pokazuje chyba cos ponad 30 ohm sprawdzałem tez czy przypadkiem nie ma przebicia pomiędzy stykami a obudowa spirali i nie ma.
Po odłączeniu grzałki ekspres sie uruchamia pompka chodzi wszystko działa a po podpięciu czasem od razu a czasem po chwili wybija korki.
Raz słyszałem jak grzałka sie włączyła (syczała) po włączeniu pompki i podaniu wody wywaliło bezpiecznik.
Pytanie moje jest takie czy mam racje ze to wina grzałki ze jest spalona bo koszt nowej to 100zl i to raczej na zamówienie robiona.
Mam problem z tym ekspresem polegający na wybijaniu bezpiecznika.
Wydaje mi sie ze to grzałka jest winna sprawdziłem ja miernikiem i pokazuje chyba cos ponad 30 ohm sprawdzałem tez czy przypadkiem nie ma przebicia pomiędzy stykami a obudowa spirali i nie ma.
Po odłączeniu grzałki ekspres sie uruchamia pompka chodzi wszystko działa a po podpięciu czasem od razu a czasem po chwili wybija korki.
Raz słyszałem jak grzałka sie włączyła (syczała) po włączeniu pompki i podaniu wody wywaliło bezpiecznik.
Pytanie moje jest takie czy mam racje ze to wina grzałki ze jest spalona bo koszt nowej to 100zl i to raczej na zamówienie robiona.