Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Buderus logamax U004 24k nie uruchamia się

rubik0 05 Apr 2009 15:37 5436 3
  • #1
    rubik0
    Level 10  
    Mój problem jest następujący: jeszcze wczoraj wieczorem wszystko było ok.Dzisiaj rano już nic nie działa niema ciepłej wody ani nie działa ogrzewanie.Próbowałem wyłączyć go i ponownie włączyć ale nic nie dziala a po kilku minutach zaświeca się kontrolka awarii.
    Prosze o pomoc lub ewentualne podpowiedzi.
  • #2
    pan marek
    Level 15  
    Witam
    Takie objawy mogą świadczyć o niskim stanie ciśnienia wody w kotle poniżej 0,2 bara, lub awarii mikroprzełącznika od pomiaru stanu wody. Prawidłowe ciśnienie to około 1-1,5 bara .
    Pozdrawiam.
  • #3
    rubik0
    Level 10  
    Sprawdziłem ciśnienie wody jest ok. Więc może ten mikroprzełącznik od pomiaru stanu wody tylko gdzie go szukać i jak go ewentualnie sprawdzić bo w tym temacie jestem zielony.
  • #4
    rubik0
    Level 10  
    Dzisiaj był mechanik i stwierdził,że pompa jest zapieczona coś przemył coś przeczścił skasował 70zł. i narazie działa.Wszystkim dziękuję za pomoc i życzę wesołych świąt i powodzenia.